Ukraina: Tajemnicze groby pod Kijowem

Świat | Represje

Związana z Euromajdanem grupa poszukiwaczy dokonała wstrząsającego odkrycia. W miejscowości Browary, w obwodzie kijowskim, znaleziono ogromny cmentarz z bezimiennymi grobami.

Aktywiści utrzymują, że jeszcze niedawno go tam nie było.

I przypominają, że 3 kwietnia wieczorem profil Euromajdan SOS podał, że po kijowskiej rewolucji, los aż 144 osób nie jest znany.

Ciekawym jest fakt, że groby są świeże natomiast krzyże wyglądają na stare. Brakuje również wieńców i zniczy, a w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza znajduje się ogromne szambo.

Źródło: http://www.unian.ua/politics/903898-shukachi-jertv-maydanu-znayshli-v-br...

A media informują, że za

A media informują, że za zabójstwami (snajperzy) na majdanie stoi Moskwa. Oczywiście nikt nie zauważył faktu, że Rosja na tym nic nie ugrała, wręcz odwrotnie sporo straciła... Taki już mamy medialny świat, Grecy na ulicach to "chuligani", hiszpańscy oburzeni na placach to "niezaradni", a faszyści na majdanie to "bojownicy o wolność i demokrację"... No i Wenezuela, jedyny kraj na świecie, w którym bogaci budują barykady - tam są "uciemiężeni obywatele walczący z dyktaturą"....

Dla równowagi, nowy "demokratyczny" rząd Ukrainy w akcji - http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1083947,Zabojstwo-dzialacza-Prawe... - walka trwa, szkoda tylko, że nie o wolność czy demokrację a o wpływy i kasę :(

oni od lutego szukają tych

oni od lutego szukają tych zbrodni i nic nie znaleźli. Poza tym z tekstów na ich stronach wynika że wiekszość zaginionych najprawdopodobniej nie ma nic wspolnego z majdanem, "zaginął, mógł być na majdanie", tak najczęsciej piszą. Groby pewnie komunalne

Towarzysze

warto znać przykłady z historii, w 1989 dokonano puczu w Rumunii przeciw Csaucescu, w jednym z miast znaleziono groby z ciałami "ofiar" oddziałów Securitate wiernych I sekretarzowi KPR, po paru latach okazało się że zwłoki przywieziono z kostnicy, a cała sprawa była inscenizacją funkcjonariuszy Securitate, którzy obalili Csaucescu przy wsparciu zbuntowanych działaczy KPR i armii.

Cała sprawa wydaje się być podobną inscenizacją, władz zainstalowanych po puczu euro-majdanu.

Po obaleniu buca i

Po obaleniu buca i złodzieja do żłobu dorwali się zwykli naziole. Rzygam już tą Ukrainą.

no i co z tymi grobami? Czy

no i co z tymi grobami? Czy redakcja CIA już całkiem zaczęła się zachowywać jak korporacyjne media rzucające takie propagandowe "informacje", a sprostowanie drobnym drukiem po roku.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.