Warszawa: Akcja przeciwko Paulowi Cameronowi

Kraj | Dyskryminacja | Klerykalizm

Wczoraj podczas spotkania z Paulem Cameronem zorganizowanego przez środowiska katolickich fundamentalistów w budynku NOT - Naczelna Organizacja Techniczna miała miejsce akcja hepeningowa.

Paul Cameron to światowej sławy psycholog, który w latach 80-tych został wykluczony z szeregów wszystkich organizacji naukowych za głoszenie teorii opartych na badaniach podważanych ze względu na złą metodologię. Cameron zasłynął między innymi stwierdzeniem, że stosunek homoseksualny jest przyjemniejszy w związku z czym tolerowanie homoseksualizmu może doprowadzić do wyparcia heteroseksualizmu i zniszczenia cywilizacji. Uważa również, że homoseksualizmem można się zarazić.

Uznał również, że rodzice homoseksualni częściej biją, popełniają przestępstwa i kłamią. Badanie oparł o... porównanie 6 spraw sądowych dotyczących praw rodzicielskich w Wielkiej Brytanii.

Naczelna Organizacja Techniczna - organizacja naukowa nie zajmuje stanowiska w sprawie teorii głoszonych przez Paula Camerona, ale udostępnia mu swoje pomieszczenia.

Jak podaje związana z ONR "Niezależna Gazeta Obywatelska" uczestnicy spotkania usiłowali dokonać "linczu na pederastach".

Katoliccy fundamentaliści mieli jednak spory problem z dokonaniem owego linczu na trzech mężczyznach i dwóch kobietach stąd też postanowili wezwać policję, która wlepiła nikczemnikom mandaty w wysokości 300 złotych.

Komentarz: Na chwilę obecną trudno ustalić podstawę prawną na mocy której policjanci wlepili mandaty. Ciekawym jest fakt, że nie słychać nic o represjonowaniu katolików, którzy próbowali dokonać linczu.

A gdzie fotki linczu?

A gdzie fotki linczu?

ciekawe jak jego zdaniem

ciekawe jak jego zdaniem można zarazić się homoseksualizmem.. drogą kropelkową??? ahahah

Wspaniale, jak najwięcej

Wspaniale, jak najwięcej takich akcji.

popieram akcje!

popieram akcje!

Gdyby nie ta akcja to nie

Gdyby nie ta akcja to nie było by publiki na spotkaniu, połowę stanowili protestujący a druga połowa przyszła popatrzeć na happening...

Nie prawda. Akcja nie była

Nie prawda. Akcja nie była rozgłaszana.

Żałosne

Brawo.Jeśli to wystąpienie nie było nagłaśniane wcześniej,to jest nadzieja,że zostanie nagłośniona teraz dzięki Anarchistom którzy nie wyciągnęli wniosków z popisu prawaczków na wykładzie Baumana... Tak w ogóle - gdzie ta wolność słowa ?
Czyżby była dopuszczalna tylko wtedy gdy jest po myśli konkretnej opcji politycznej ? Jeśli ktoś w nauce nie ma racji,to zamiast próbować go zakrzyczeć hasłami typu "Gay is ok" czy lubieżnym chyba w tym kontekście "Fuck You" można by chyba spróbować bardziej merytorycznie - np tą małą próbą badawczą...

Tak w ogóle - taki sam z was ciemnogród jak z prawicy.O tym co jest słuszne i prawdziwe ma decydować większość,a badania naukowe które by wyciągały inne niż politpoprawne wnioski - no i już.Gardzę czymś takim drodzy "wolnościowi"
anarchiści.Zamiast zakazywać badań, bo są "rasistowskie" albo "homofobiczne", albo jeszcze coś innego - można zrobić badania które by zweryfikowały co jest w końcu prawdą a co nie ! Ten kto ma rację co do faktów nie ma się czego obawiać.To co piszecie o tym psychologu (na pewno ? a może to psychiatra ?) wskazuje na jego niezłe oszołomstwo,ale prawica z kolei twierdzi,że homoseksualizm wykluczono z listy chorób poprzez głosowanie.Przeprowadzone "z naciskami" krytyków homofobii... Oczywiście nazwiecie mnie homofobem,ale powiem,że to jest pewnie choroba.A ja jestem z tego co wiem osobą, która może mieć ADD albo ZA czy coś podobnego - więc też jestem może chory.
I co ? I nawet jeśli to mam to nazwanie chorym mnie nie "obraża".(Zresztą to dla mnie dziwne pojęcie "obraża",może to dlatego) Cała kwestia choroby przecież dotyczy pomysłów PRZYMUSOWEGO LECZENIA i PRZEŚLADOWANIA. Cała reszta zaś to jakaś nietolerancja w obronie "normalności",czyli "normalni" kontra ci "nienormalni"/"oszołomy" czy jak to tam nazwiecie... Kto jest całkiem normalny (norma to praktycznie próba statystyczna,coś ŚREDNIEGO !) niech pierwszy rzuci kamieniem (w monitor) lub bardziej adekwatnie - niech nabluzga w odpowiedzi...

akcja zabawna, ale pozbawiona sensu

mój komentarz do sytuacji:
http://lewica.pl/blog/ciszewski/28804/

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.