Wrocław: Światowy Dzień Walki z Rasizmem i Nietolerancją

2007-03-21 17:00
2007-03-21 20:00

21.03.2007
Rynek, Pręgierz
godz.17:00

21 marca we Wrocławiu odbędzię się demonstracja środowisk nacjonalistycznych i rasistowskich czyli w Światowy Dzień Walki z Rasizmem i Nietolerancją.

Jak wynika ze strony (www.wroclawianie.info, wiadomości z dni: 5, 12, 14 marca), idea jest skierowana PRZECIWKO "kolorowym imigrantom" i "wizji wielorasowego społeczeństwa lansowanego przez liberałów i socjalistów". Pozwolenie Urzędu Miasta na tę legalną demonstrację, w Światowy Dzień Walki z Rasizmem i Nietolerancją jest absurdalne. Szczególnie, że władze miasta propagują jednocześnie takie ideały jak wielokulturowość i otwartość (m. in. przez towarzyszące promocji miasta hasło "Wrocław – miasto spotkań"). Oto, jakie będziemy mieli spotkanie tej wiosny 21 marca.

Jako mieszkańcy miasta Wrocławia nie powinniśmy pozostawić tej akcji bez reakcji. Nikt nie może nam zabronić być wtedy licznie w centrum miasta, czyli w Rynku i wyrazić swój stosunek do tej rasistowskiej akcji wymierzonej w wolność wspólnego miasta. Przybądźmy jak najbardziej kolorowi i jak najbardziej hałaśliwi.

Wrocławianie

zausznicy

wlasciwy organizator "imprezy"
http://www.wroclaw.nop.org.pl/

ano

dokladnie, prawdziwi org dlugo zwlekali z tym goracym newsem.. impreza zalegalizowana pod tytulem ..miedzynarodowego dnia ochrony czarnych.. (za urzędem)

jak myslicie? zaatakuja?

jak myslicie? zaatakuja?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.