Syria: Kolejna masakra ludności w Aleppo

Świat | Militaryzm | Represje

W dzielnicy Al-Akramija w mieście Aleppo w którym działała grupa anarchistyczna prosząca o międzynarodową solidarność siły rządowe dokonały morderstwa 45 cywilów, których wcześniej aresztowały.

Obecnie armia Assada dokonuje takich zbrodni wszędzie tam gdzie działała jakaś opozycja w celu podburzenia cywilów przeciwko rewolucjonistom. W chwili obecnej w Syrii mordowanych jest ponad 200 osób dziennie.

Skutkuje to tym, że ludność cywilna odmawia pomocy opozycji obawiając się o swoje życie. Drugie nagranie to szpital polowy w Aleppo.

http://www.youtube.com/watch?v=2kwIuezV6Ok
http://www.youtube.com/watch?v=hpops6mPEf0&feature=youtu.be

Szkoda że CIA wybiórczo podaje informacji

ostatnio posłałem materiał o masakrze chrześcijan i druzów w jednym z miast syryjskich, razem z nagranymi filmami.Artykuł przepadł, czyżby dlatego że masakry dokonali sunniccy rebelianci

Proszę Cie... 75% osób

Proszę Cie... 75% osób prześladowanych za wiarę to chrześcijanie, a jakoś nie przypominam sobie nawet ćwierć artykułu na ten temat na CIA. Widać według tego portalu problem taki nie istnieje.

Zlituj się człowieku,

Zlituj się człowieku, skąd ty bierzesz takie statystyki? I jakie się w nich przyjmuje kryteria "prześladowania"? I przede wszystkim - kto zaczął puszczać na CIA komentarze czytelników Frondy? Bo od jakiegoś czasu przechodzą takie odzywki, że szczęka opada.

Skąd te dane o 75%

nie jestem czytelnikiem Frondy, ale ten artykuł o druzach i chrześcijanach posłałem aby obraz był bardziej obiektywny, nie tak jak w systemowych mediach.Niestety cenzura działa !!

Skąd te dane o

Skąd te dane o 75%

http://www.zenit.org/article-26810?l=french

Trzeci akapit.

Popieram przedmówcę.

Popieram przedmówcę. Komentarze odnośnie wojny w są to tak jednostronne i stronnicze że aż się prosi o porównanie z GW.

A o wysadzeniu szpitala w Homs przez rebeliantów słyszeliście??

Leczono tam masę cywili i pewną ilość żołnierzy, nikomu to nie przeszkadzało.

Słyszałem o wysadzeniu

Słyszałem o wysadzeniu szpitala w Homs, ale dokonała tego armia rządowa, a nie "rebelianci".

Tak.Podstawa prowadzenia

Tak.
Podstawa prowadzenia działań wojennych to wysadzanie szpitala w którym się leczy własnych ludzi po środku obstawionej przez siebie dzielnicy. Tu nie trzeba analizować kto jest winny według jakich mediów, ale komu się to "opłacało".

naloty bombowe tez pewnie

naloty bombowe tez pewnie robi FSA?
Najlepsze, ze tych grup rebeliantow jest tam zdecydowanie wiecej niz jedna, a robicie tu wrzuty z tak obiektywnych mediow ze jest to konflikt miedzy A i B... s

Syryjskiemu generałowi

Syryjskiemu generałowi pomogły w ucieczce francuskie służby specjalne - http://polish.ruvr.ru/2012_09_10/87822922/

Może trochę obiektywizmu wreszcie ?

Naprawdę ile razy trzeba wam powtarzać,że strasznie jednostronni jesteście z tymi artykułami ? Bezczelnie powtarzacie amerykańską propagandę, po raz kolejny muszę zapytać - czy skrót CIA na pewno oznacza tutaj jeszcze "Centrum Informacji Anarchistycznej" czy może jednak coś innego ?

Umówmy się, Assad oczywiście aniołkiem, czy gołąbkiem pokoju nie jest.Ale ci "Powstańcy" to uzbrojeni fundamentaliści islamscy dozbrajani przez Saudów,Amerykanów,Izrael,Turcję,Francję i cholera wie kogo jeszcze - zainteresowanych destabilizacją regionu.Oni mordują ludzi na ulicach lub siłą wcielają do tej swojej "powstańczej" armii (jak to jest, podobno anarchiści są przeciwko przymusowemu poborowi ?!) taka jest prawda, o której milczą mainstreamowe media. Popierajcie fundamentalistów islamskich - ciekawe co będziecie mówić,jak im się uda (wbrew nadziejom krótkowzrocznych polityków - gangsterów myślących tylko o tym co jest TERAZ) to ich "odrodzenie islamu" za kilka lat i armie dżichadystów zapukają do waszych domów, z propozycją nie do odrzucenia: "nawracasz się na islam albo poderżniemy ci gardło"... Bo to właśnie takie typki bawią się w to "powstanie" i praktykują to obecnie na syryjskich chrześcijanach...

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.