Syria: Zawieszenie broni między WAS a dżihadystami

Świat | Militaryzm

Dwie syryjskie grupy bojowników - Wolnej Armii Syryjskiej i powiązanego z Al-Quaedą Frontu Obrony Ludności Lewantu, zawiesiły dzisiaj broń w graniczącym z Turcją mieście Azaz.

Do otwartego konfliktu doszło przed kilkoma miesiącami kiedy to dżihadyści zamordowali reprezentanta Wolnej Armii Syryjskiej. Wcześniej dochodziło do walk między dżihadystami, a ludnością cywilną w co starała się nie ingerować Wolna Armia Syryjska.

Islamiści zaangażowani w walki są również odpowiedzialni za zamordowani 13 elektryków, którzy podnieśli strajk przeciwko zbrodni armii Assada w Huli gdzie zginęło 108 osób (w tym kobiet i dzieci).

O ile WAS jest ugrupowanie liberalno-demokratycznym o tyle FOLL dąży do ustanowienia po obaleniu Assada nowej dyktatury opartej na prawie szariatu.

A teraz niech ktoś mi

A teraz niech ktoś mi wyjaśni dlaczego akurat ta informacja publikowana jest na łamach CIA. Nic nie rozumiem :(

Spam, spamer, spamuje, spamerzy wszystkich krajów łączcie się!

Nie spamuj proszę! Spam - niechciana poczta, wiadomości śmieci (Słownik Synonimów).

To niesamowicie skuteczny filtr antyspamowy, eliminuje wszelkie niechciane komentarze poprzez całkowite uniemożliwienie publikacji jakichkolwiek komentarzy :D Kastracja jest doskonałą metodą antykoncepcji.

Jak brzmi hasło?

Inne! Kurwa inne! Albo się umie bawić, albo się nie umie. Albo się zna hasło, albo nie zna, jak się nie zna to niech się nie zaczyna!

Ja nie znam hasła :(

Po to żebyś się pytał.

Po to żebyś się pytał.

Bardzo błyskotliwa

Bardzo błyskotliwa odpowiedź.

Ten tekst to tylko zwykły owczy pęd - wszyscy pędzą za przewodnikiem stada poganianianym przez pastucha z kijaszkiem. A najlepsze jest to, że każda owca przekonana jest o własnej wyjątkowości.

Zwykle obawiałem się, że ogarnia mnie szaleństwo. Teraz zacząłem się bać, że nie zwariuję. [Robert Sheckley]

A teraz Wysoki Cesarsko-Królewski Filtr Antyspamowy zdecyduje czy ten nędzny zlepek liter zklecony naprętce przez prostaka zasługuje na zaszczyt dostępu do moderacji....

to dlatego znowu drogie

to dlatego znowu drogie paliwo u nas?

wątpliwości

w dobrej wierze przyznam, że tekst obniża poziom portalu.
uważam nadaje się na lewą kolumnę "ostatnio na blogach".
polecam krytykować się na wewnętrznych forach administracyjnych, gdyż uważam, że o wiele więcej dobrego dla serwisu z takich dyskusji wyniknie.
norbo, nie poddawaj się. wygląda na to jakbyś miał gorszy dzień, nie przejmuj się, weź się w garść i działajcie razem dla sprawy.

podrzucam ciekawy temat, który moglibyście poruszyć, bo niewątpliwie pasuje do waszej tematyki.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zwiazkowa-akcja-rewindykacyjn...

Wcześniej dochodziło do

Wcześniej dochodziło do walk między dżihadystami, a ludnością cywilną w co starała się nie ingerować Wolna Armia Syryjska.

Nie ingerować ? I to tyle na temat tych "liberałów i demokratów".Liberalizm to ideologia zbrodnicza,mająca na sumieniu (o ile liberałowie mają sumienie) wiecej ofiar niż faszyzm,komunizm i wyprawy krzyżowe razem wzięte,o tysiącach żyjących poniżej granicy nędzy łaskawie nie wspominając.

Ale bohatery, no nie ingerują. Coś wam napiszę,niezależnie od tego czy moderator to puści czy nie:Te sponsorowane przez USA i Izrael "demokratyczne" bandy to zwykli kryminaliści nie mający - jak nawet wynika z tego tekstu - nic wspólnego z Syryjskim ludem,a ich bierność w obliczu mordów dokonywanych przez islamistyczną swołocz i niechęć do obrony ludu (a prawdopodobnie i współudział w mordowaniu go) stawia ich w jednym szeregu z syjonistyczno-wahabickimi świrami i agresorami. Dlatego choć Assad jest dyktatorem (tzn. władzą),to lepszy on jak rządy religijnych świrów-ludobójców i agentury imperialistycznej.A jak tak chwalicie "demokratycznych" rebeliantów to takie pytanie - jak tam w Libii ? Kwitnie demokracja ?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.