Syria: Armia morduje, a Młodzież Wszechpolska bije jej brawo

Świat | Militaryzm | Rasizm/Nacjonalizm

Ponownie o portalu narodowcy.net, tym razem Młodzież Wszechpolska składa hołd bohaterskiej armii syryjskiej, która zdobyła właśnie miasto Aleppo i jak pisze portal MW "oczyściła" je z "najemnych terrorystów" i "bandytów". W niedzielę o 12:00 Młodzież Wszechpolska organizuje demonstrację poparcia dla rządu Bashara Al Assada, tylko wczoraj zginęło 450 niewinnych osób.

Bashar Al Assad to członek socjal-nacjonalistycznej partii Baas. Jest to to samo ugrupowanie do którego należał z Saddam Hussein. Syryjska armia w każdym mieście, które "wyzwala" dokonuje czystek etnicznych. Niedawno w sieci pojawiła się prośba od syryjskiego anarchisty Mazena K. o solidarność, opisująca trudną sytuację w mieście Aleppo i brak lekarstw i żywności dla dzieci.

Opisał również sytuację w której partie o profilu stalinowskim wspierają antyimperialistyczny rząd, a grupy trockistowskie bratają się z islamskimi radykałami usiłującymi w ogniu rewolucji prowadzić wojny religijne.

Po "wyzwoleniu miasta" i rozstrzelaniu "bandytów" możemy tylko domyślać się co stało się z towarzyszami Mazena i głodującymi tam dziećmi.

Młodzież Wszechpolska tak samo jak zapraszała na Marsz Niepodległości serbskich nacjonalistów od Miloswića tak teraz solidaryzuje się z rządem, który dokonuje zbrodni wojennych.

To z kim sympatyzują dobitnie pokazuje jaką politykę będą prowadzili jak tylko dojdą do władzy. Mieszkający w Warszawie Syryjczycy organizują kontrdemonstrację.

Warto tam pójść i powiedzieć sługom zbrodniarzy gdzie jest ich miejsce. Ambasada Syrii mieści się na Goszczyńskiego 9. Demonstracja Syryjczyków organizowana jest o 12:00.

http://www.youtube.com/watch?v=VtJikTKCy9E

https://cia.media.pl/syria_masowe_tortury_opozycjonistow

Ciekawostką może być

Ciekawostką może być fakt, że Młodzież Wszechpolska z Danielem Pawłowcem na czele swego czasu organizowała wspólne akcje ze Związkiem Komunistów Proletariat. Stąd nie przeszkadza im sympatyzowanie z narodowym socjalistą wspieranym przez stalinowców.

A tu jeszcze stara sprawa o bandyctwo: https://cia.media.pl/kretynska_i_klamliwa_mlodziez_wszechpolska tak żeby nie porównywać do tego jak III Rzesza nazywała powstańców warszawskich.

wiatrak co za brednie

Kogo ty popierasz Al-Kaide, Bractwo Muzułmańskie.Dlaczego nie piszesz o Ormianach mordowanych przez rebeliantów

Zastanów się wiatrak co

Zastanów się wiatrak co piszesz i kogo popierasz...

M.in. tego człowieka na

M.in. tego człowieka na filmiku.

Syria

Z kad te informacje ze armia Syryjska morduje? z Ameryki?

Nie to protestujący sami

Nie to protestujący sami się mordują, a armia syryjska sprawia zaprowadza porządek.

protestujący? Masz na

protestujący? Masz na myśli tych protestujących, którzy zaczęli protesty od ukamieniowania 50 policjantów, a następnie mordowaniu, gwałceniu, wypędzaniu ludzi z domów? To ja już wolę "bestialską" armię Assada.

Kmenas / Idleb / Syria - Na

Kmenas / Idleb / Syria - Na filmie straszliwe skutki artyleryjskiego ostrzału cywilów.
Reżim nasila swoje chaotyczne ataki na ludność cywilną stosując kary zbiorowe. Ostrzał dzielnic mieszkalnych przez artylerię, śmierć niewinnych dzieci i egzekucje polowe stały się "normą" na którą nie reaguje świat. Dzisiaj w Syrii zginęło 187 osób z czego 68 w Daraya blisko Damaszku, gdzie dochodzi do strasznych zbrodni na skutek ostrzału i egzekucji polowych wykonywanych przez szwadrony śmierci Assada które nie oszczędzają dzieci i kobiet.
Daraya - dzieci poległe z rąk reżimu https://www.youtube.com/​watch?v=G0VZ6F5Rb_w

Haha

Komiczne. Wielcy anarchiści działają na korzyść systemu i amerykańskich wojenek.

Idź się leczyć panie

Idź się leczyć panie "razem przeciw systemowi" co wspiera armię rządową w mordowaniu cywili.

Przymusowe leczenie psychiatryczne ?

Czy mi się zdaje,czy to już było ? Zdaje się,że praktykował to m.in. niejaki Józef Wisarionowicz Dżugaszwili znany jako Stalin...

Tak faktycznie panowie "Anarchiści",lepiej wesprzeć Bandytów chcących sprowadzić na kraj zachodnie "Humanitarne Bombardowania" jak to było w wypadku Kaddafiego... Faktycznie, w Libii jest obecnie "coś na kształt Anarchii" (Przynajmniej w oczach prostego burżuja to jest właśnie ta cała anarchia) bo do tej pory plemiona walczą i mordują się a w Bengazi islamiści już przed dojściem do władzy mogli spokojnie dewastować groby...

Ostrzegano was przed "arabską wiosną",że skończy się tym,że w miejsce dyktatorów wejdą "bractwa muzułmańskie",ale wy puszczaliście właśnie takie listy "anarchistów".Hurra - rewolucja anarchistyczna wśród arabów.Rzeczywistość zrewidowała to myślenie życzeniowe,szybko się okazało,że zamiast demokracji po rewolucjach nadejdzie szariat i gorszy zamordyzm...

Faktycznie to pewnie nie tylko ja się teraz zastanawiam,czy skrót CIA nie ma tu innego,mniej anarchistycznego sensu...

Nie wiem czy opublikujecie wogóle ten post,w końcu wolność słowa nie jest dla tych którzy popierają dyktatorów (I POKÓJ na bliskim wschodzie - bo upadek Syrii będzie preludium napaści na IRAN)jako mniejsze zło, no nie ?

słonko przygrzało za

słonko przygrzało za mocno?

zwolennicy Stalina to akurat praktykują popieranie Assada :)

gdzie ty w tych krajach arabskich masz teraz gorszy zamordyzm to nie wiem

szariat w Libii został wprowadzony przez Kadafiego w latach 70

i tak dalej i tak dalej :)

A to dobre

a widzisz tam amerykanów, którzy bronią rebeliantów ? bo ja o nich nie słyszałem wcale. takie to złe, że chcemy obronić ludzi, którzy sprzeciwiają się totalitaryzmom ? zapomniałem, rzeczywiście masz rację. przecież jesteśmy bandą lewaków, powinniśmy wspierać stalina :)

Nie ty po prostu

wspierasz media korporacyjne i ich prostą wizję tego konfliktu

Nie popieram partii Baas która rządzi w Syrii, ale nie jestem idiotą aby popierać Jabhat al-Nusra, Fatah al-Islam,Ahrar al-Sham,Sukur al-Sham,Liwaa Al-Umma,Al-Jayš Al-Suri Al-Ḥurr.

korporacje

uwierz mi, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nikt nie jest święty, a mainstreamowych mediów nie oglądam/czytam/słucham wcale. wiem, że rebelianci też nie są święci, zawsze do tych walczących o coś dołączą się bandyci, walczący tylko o swoje cele, ale dlaczego muszą przy tym ginąć niewinni ludzie ? jak widać, młodzież wszechpolska też ma prostą, niezbyt skomplikowaną wizję tego konfliktu.

Tu też zagubił się

Tu też zagubił się komentarz - dokładnie w tym miejscu. Zawierał hiszpańskojęzyczne źródła informujące o oddziałach brytyjskich, francuskich, tureckich i amerykańskich w Syrii oraz o wsparciu wywiadu niemieckiego i brytyjskiego dla "rebeliantów". Przypadkowo owszem może i mógłby zaginąć ale trudno uwierzyć aby tak selektywnie wątki pech napotykał.

Jak mogłeś pominąć

Jak mogłeś pominąć Iluminatów i Syjonistów...

Zwyczajny propagandzista z

Zwyczajny propagandzista z ciebie, i to w prymitywnym stalinowskim stylu - usiłujesz przyczepić mi metkę jakiegoś świra od teorii spiskowych bo zwyczajnie wybierasz sobie fakty do publikacji aby przedstawiany obraz pasował to twoich założeń.

Ciekawe czy z chwilą, gdy

Ciekawe czy z chwilą, gdy USA obali syryjski reżim i zaprowadzi tam "demokrację" przy pomocy Blackwater i innych "armii wyzwoleńczych", będziecie równie gorliwie potępiać mordy na cywilach (a przepraszam, wtedy cywile w cudowny sposób zmienią się z "zwolenników dawnego ustroju"). Tak samo było z Libią: najpierw wszyscy się tu oburzali na złego Kadafiego, a teraz nikogo - przynajmniej na tym forum - nie obchodzi obecny los Libijczyków. Wy lubicie po prostu protestować przeciwko tyranom (dzięki temu możecie się brandzlować swoim rzekomym "dobrem"), a macie głęboko w d. los obywateli.
Z drugiej strony są narodowcy, którzy tak samo jak Wy, mają gdzieś los zwykłych ludzi i tak samo ślepo jak Wy opowiadają się po jednej stronie konfliktu, nie bacząc na nic.
W sumie jesteście siebie warci

To jest wojna stary

Paskudna wojna i obie strony są w niej ubabrane we krwi po łokcie. Powstańcy to dla odmiany w znacznej mierze fundamentaliści, którzy zrobią w Syrii taki raj jak w Libii, Egipcie i Iraku. Tam gdzie wkraczają dokonują czystek etniczno-religijnych tylko w drugą strone niż siły rządowe. BAAS to jedna z tamtejszych opcji, nie fajna ale i nie najgorsza. Na ustalenie społeczeństwa anarchistycznego ani nawet nawet demokracji w stylu europejskim, czyli taka w której raczej się do siebie nawzajem nie strzela. Ale występowanie ze którąś ze stron, bo za drugą opowiadają się polscy nacjonaliści to idiotyzm, odruch psa Pawłowa albo zdalne sterowanie przez środowiska bystrzejsze od Ciebie autorze.

bardzo dobrze, niech

bardzo dobrze, niech postępują tak dalej to jeszcze bardziej oczernią się w oczach ludzi...

Komiczne: wielcy obrońcy

Komiczne: wielcy obrońcy wolności narodów popierają mordowanie narodów. Dziwne? Nie dla mnie. Nacjonalizm zawsze wspiera morderców. To żadna nowość.

Na czym polega współpraca

Na czym polega współpraca syryjskich trockistów z islamistami? I których trockistów?

"Sołtys – Alem się

"Sołtys – Alem się zasapał, furtka, furtka, by się przydała Pawlak, wstyd, och masz podpisz rozpiszę. Kokoszko potrzebuje dwóch światków, że on, że jest kawaler, że do ślubu podpada i że może stawać na kobiercu, o!
Pawlak – Chwała Bogu, bo już tej Jadźki upilnować nie mogę.
Witia – Tato! Kargul!
Pawlak – Gdzie?
Witia – Tu! Podpisał też.
Sołtys – Co ty się szaleju naćpał, Pawlak? Podpisz, bądź, że człowiekiem. Pamiętaj, przez ciebie dziewczyna nie będzie matką, a wieś straci młynarza, taki z ciebie obywatel?
Pawlak – Ty mnie obywatelstwa nie ucz, ja przez twoją politykę kota stracił!
Sołtys – E, tam kota, kota.
Pawlak – A, kota!"

Sami Swoi :D

Naiwni "anarcho-wolnościowcy"

Radził bym trochę lewicowego, krytycznego myślenia

Anti-regime gunmen killed 16 civilians, mostly Alawis and Christians, in an attack on Tuesday at a housing compound for power company employees near Homs, the Syrian Observatory for Human Rights said.

"Armed men stormed the Jandar Residential Compound, firing indiscriminately and killing 16 Syrians, among them six Christians, six Alawis - including the compound director - and four Sunnis," said Observatory director Rami Abdel Rahman.

Abdel Rahman said the Jandar Power Station employs Syrians, as well as foreigners, mainly from Iran and Japan, who live with their families at the compound in Jandar village, about 30 kilometers from the central Syrian city of Homs.

"The village and its surrounding areas are Sunni," he added.

Abdel Rahman did not give more details on the killings and did not call the deaths a massacre.

http://english.al-akhbar.com/node/10866

http://www.sott.net/articles/show/242458-Eyewitness-in-Homs-Barbaric-reb...

http://marks.sketweb.com/world/syrian-rebels-army-must-leave-or-we-will-...

http://www.youtube.com/watch?v=Dy847TmplE8

http://www.youtube.com/watch?v=eiAh_ddn3xw

http://www.youtube.com/watch?v=H_rs-Q2zOcg

żenada

To przykre, że pierzecie mózgi ludziom. Nie różnicie się niczym od serwisu nacjonalista.pl. Co ma przedstawiać ten filmik? Ofiara wojny, jak każdej innej. Ja pokażę inny filmik: http://www.youtube.com/watch?v=7T8TKxECsco
To ukazuje w innym świetle "wojowników o wolność". Jeszcze jak zadalibyście sobie trud, obejrzenia chociażby wiadomości w Euronews, to zobaczylibyście nagarnia, gdzie zrzuca się żołnierzy Asada z budynków.

Nie rozumiecie chyba, że Asad, jaki by nie był, jest alawitą. Poczytajcie sobie o tym. Za jego panowania, między muzułmanami a chrześcijanami, był spokój, żyli w zgodzie. Dziś niestety, kościoły są plądrowane, chrześcijanie są gnębieni. Pasuje Wam to? Widocznie tak, skoro tak uwielbiacie tych "wyzwolicieli" krzyczących "Allah akbar".

Najlepsze jest to, że na

Najlepsze jest to, że na jednej demonstracji pojawili się nacjonaliści, neopoganie i maoiści. :D

ofiary wojny...

Kolejna wojna, na której nie ma dobrych i złych... wszyscy są tak samo źli, a cywile jak zwykle cierpią. Sytuacja jest tam zbyt skomplikowana, żeby gloryfikować jakąkolwiek stronę począwszy od tła etniczno- religijnego, a na gierkach Usa kończąc, które ma własne interesy w tym bałaganie, rozgrywane pod szyldem wolności niesionej na bagnetach.

Ktoś tu gloryfikuje jakąś

Ktoś tu gloryfikuje jakąś stronę konfliktu? Poza nacjozjebami? ;)

towarzysze

Śmiech na sali. Jedynymi którzy dokonali zbrodni wojennych byli wasi rewolucjoniści.

Nasi rewolucjoniści?

Nasi rewolucjoniści?

Pralnia mózgów ten Wasz

Pralnia mózgów ten Wasz portal. W większości przypadków prezentujecie poglądy jedynie słusznych mediów, nie zastanawiając się nad słusznością tej przetrawionej papki informacyjnej.Jakbym kurwa słyszał TVN.
Tacy z Was Anarchiści? Antysystemowi Bojownicy? Czy może jak ktoś słusznie zauważył ten skrót oznacza coś innego..

przygotowanie pod atak na Iran

przygotowanie pod atak na Iran. teraz Syria, pozniej juz tylko Iran... otoczony z 2 stron obecnie okupowanymi przez USA krajami, a teraz jeszcze z Syrią wojska z Europy takze beda mogly wkroczyc..
nie popieram zadnej ze stron konfliktu/ów, bo wiem, ze to wszystko sa rozgrywki rządzących i swiatowej finansjery, w ktorych giną ludzie, ludzie tez zabijaja - tamci tylko steruja.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.