Szczecin: Kolejna demonstracja przeciw ACTA

Kraj | Protesty

 Szczecin Acta 01 Wczoraj 1.02.2012 w Szczecinie, odbył się drugi marsz przeciwko ACTA. Podobnie jak ostatnio, pojawiło się wiele różnych środowisk. Szczecinian przyszło trochę mniej niż tydzień temu, ale mówiono o ok 1,5 - 2 tys. osób, czyli całkiem sporo. Tłum skandował hasła: "jesteśmy wkurwieni", "precz z cenzurą", "donald matole skąd będziesz ściągał pornole", "rząd na bruk, bruk na rząd" i inne.

Demonstranci przygotowali dużo różnych i ciekawych transparentów. Wszyscy ci, którzy przynieśli flagi lub materiały ze swojej opcji politycznej, byli proszeni przez organizatorów (lub anarchistów) o ich schowanie. Marsz zakończył się pod urzędem miejskim w Szczecinie pod którym tłum wyraził swoje oburzenie wobec rządzących i ustawy Acta. Do drzwi został przyczepiony manifest z żądaniami i została zapowiedziana kolejna demonstracja na 11 lutego.

leszno tez dziala! Tez bylo

leszno tez dziala! Tez bylo 1i nast.11. Wuchta wiara przeciw rzadowi!GEGEN KAPITALISMUS!!!

napisz parę zdań, zrób

napisz parę zdań, zrób relację i wrzuć tutaj. trzeba się promować.

emblematy

"Demonstranci przygotowali dużo różnych i ciekawych transparentów. Wszyscy ci, którzy przynieśli flagi lub materiały ze swojej opcji politycznej, byli proszeni przez organizatorów (lub anarchistów) o ich schowanie."
Bez urazy mi, to wcale nie przeszkadza w ręcz przeciwnie, ale anarchiści nieśli swoje emblematy. Choć w sumie.... nie jesteśmy opcja polityczną

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.