Toruń: Władze miasta i nacjonaliści walczą z Cafe Draże

Kraj | Antyfaszyzm | Tacy są politycy

 Zdjęcie ze zgubionego telefonu napastnika Od kilku tygodni w Toruniu trwają działania związane z utrzymaniem Cafe Draże, gdzie odbywa się większość alternatywnych działań w mieście. Działania władz miasta zmierzają jednoznacznie ku zlikwidowaniu kawiarni, która charakteryzuje się bogata ofertą kulturalną.

Dzisiaj tj. 27 czerwca władze miasta wsparła grupa faszystów, którzy zaatakowali osoby znajdujące się przed lokalem. Faszyści wybrali odpowiednią porę na atak, czyli moment gdzie przed kawiarnią znajdowało się zaledwie kilkanaście osób.

Żadnego z faszystów nie było w okolicy gdy kilka godzin wcześniej ok. 200 osób przebywało w lokalu aby nadzorować wizytę likwidatora fundacji, która podnajmowała lokal pod działalność Draży. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a atak został odparty.

“Brawo” zatem dla dzielnych “Obrońców Polskości”. Na pewno szczycić się będą w internecie zdjęciami zerwanych ze ściany transparentów, stać ich tylko na tyle.

Takie działania nas nie zastraszą, dadzą tylko siły do następnych działań.

W obecnej sytuacji w Toruniu, związanej z sytuacją Draży i licznymi gestami wsparcia, tą akcją nacjonaliści zyskali kolejnych wrogów.

Faszyzm nie przejdzie, Draże zostają!!!

-
Toruńskie środowiska wolnościowe.

http://kolektywnologo.wordpress.com/2013/06/27/wladze-miasta-i-nacjonali...

?

O co chodzi z zamykaniem Draży i działalnością tego likwidatora?

bardzo chetnie bym sie z

bardzo chetnie bym sie z tymi gnojami spotkal :)

ale tępy ryj!

od razu widać, że prawicowiec.

Jebane faszolskie scierwa

Jebane faszolskie scierwa, powystrzelac takich to malo.

A na jakie umowy Draże

A na jakie umowy Draże zatrudniają kelnerów?

Te rowery co widac na

Te rowery co widac na zdjeciu przed lokalem mam nadzieje całe?

Abstrahując od akcji i

Abstrahując od akcji i wsparcia dla Draży, zdjęcie tego gostka mnie rozjebało :) Chyba, że to ukochany właściciela telefonu, ze zdjęciem którego nie może się na krok rozstać.

spotkałem kilka osób i to

spotkałem kilka osób i to całkiem normalnych, co miały własne zdjęcie na tapecie telefonu

Cytując klasyka:
"Nieważne dziewczyny, nieważne przyczyny
Ja po prostu kocham się"

dzwońcie do Cezarego Mończyka

To tez pokazuje prawdziwa twarz tego gimbo-nacjonalizmu. Zapewne zdjecie jest robione zeby przeslac je szefowi rekrutujacemu nastepnych "zolnierzy wykletych" do swojego oddzialu.

Jak to mowia, strach ma wielkie oczy. A takie cwoki jak na fotce sa tylko mocne w bandzie. No i przed lustrem ;)

Ukryta opcja gejowska?

Tak na marginesie, czy ktoś z was wyobraża sobie, że można zrobić sobie takie zdjęcie i trzymać je u siebie w telefonie? No bo po co, żeby na lekcji sobie na siebie od czasu do czasu popatrzeć? Przesłać je do kolegów, żeby pokazać jakiego się bicepsa wytrenowało? Ja tego nie rozumiem. Jaką trzeba mieć sieczkę w głowie, żeby bawić się w takie rzeczy? Może jakaś ukryta opcja gejowska? Trudno to zrozumieć. Prawdziwy, dumny z siebie patriota. NO i te biało-czerwone kafle...

psychiatria juz dawno to wiedziala

od zawsze bylo wiadomo ze w takich grupach bardzo mocny jest pierwiastek homoseksualny. Kult sily, do okola sami faceci i testosteron + kult wodza to wszystko jeszcze podkreca. wypieranie wlasnej seksualnosci - obajawiajace sie agresja wobec ludzi to klasyczne objawy.

Chłopak ma ramię jak udko

Chłopak ma ramię jak udko kurczaka

ta reka na sterydach Torunskieich patriotow+amfetamina

bicebs po sterydach zaczal puchnac wiec fotka

Za zdjęcie chłopaka

Za zdjęcie chłopaka śmiech po pachy,ale za ujawnianie fotek napastników to "ściąga" dla policji więc "gratuluje" jesteście kapusiami i płaczkami jak Black Rebels, najpierw prowokują, dostają wjeb, a potem plączą na forach i "odwracają kota ogonem" jacy to oni nie winni i pacyfistyczni...Ogarnijcie się pseudo systemowi buntownicy.

Lasek?

A Ty co, jego lasek?

pierdolenie, kurwa kolejnego

pierdolenie, kurwa kolejnego "patrioty", jak zaatakowana przez zindoktrynowaną nacjonalizmem gówniarzerie kawiarnia wrzuciła zdjęcia napastników do neta ( w tym ich własne) to ojejej zaganiacze, ale współpraca nazioli z policją, regularne strzelanie z ucha, redwatch czy w końcu sam ten żałosny atak to pewnie kwintesencja waszej pseudo antysystemowości, draże to nie jest jakaś kurwa baza anarchistów, komuchów czy co tam sobie jeszcze w tych swoich pustych łbach wymyślicie, zróbcie tyle dla kultury i rozwoju miasta z tak ograniczonym funduszem jak oni, a potem pierdolcie,wy jebane pachołki władzy i kapitału

Nikt się nie czepia

Nikt się nie czepia kawiarni, ale spójrz proszę na pasek adresu, potem na logo. To powinno do czegoś zobowiązywać i w moim odczuciu raczej nie do konfidenstwa. Tłumaczenie że inni donieśli to my też będziemy jest ... no w sumie chyba nawet nie wymaga komentarza.

czy ktoś tu na kogoś

czy ktoś tu na kogoś doniósł? nie, więc nie wiem o co ten płacz

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.