Toruń: Protest na spotkaniu wyborczym JKM

Kraj | Protesty | Wybory

Janusz Korwin-Mikke zabiegał w niedzielę o głosy wyborców Toruniu. Kilka osób z kolektywu NoLogo zakłóciło jego wystąpienie okrzykami. W rękach trzymali transparent "Korwin radzi: Jesteś biedny, to się nie lecz" i zwracali uwagę na szowinistyczne, ksenofobiczne i rasistowskie poglądy JKM.

Film z wydarzenia poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=eHXOGedt6TQ

brawo! trzeba zdecydowanie

brawo! trzeba zdecydowanie reagować na jego chore poglądy, bo niestety młodzi ludzie są na nie mocno podatni...

Tak, krzyki i transparenty

Tak, krzyki i transparenty wykazały na pewno rację grupy No Logo.

A co by było, gdyby Korwin głośniej krzyczał? To on miałby rację?
Akcja miała jeden skutek - ludzkość dowiedziała się o istnieniu kolektywu No Logo.

Na chore poglądy

najlepszy jest krzyk

Goście którzy uważają że zniesienie niewolnictwa było zamachem na święte prawo własności sami się ośmieszają, a to są najzagorzalsi fani JKM

Zwracaj uwagę nie tylko na

Zwracaj uwagę nie tylko na głośnośc, ale i na przekaz. Przekaz Janusza K. był dość prosty: wielokrotnie podkreślał, że "on nie rozumie" i wyraźnie dawał do zrozumienia, że służbę zdrowia postrzega nie jako instytucję do leczenia, a instytucję do zatrudniania urzedników - tym samym owy brak zrozumienia udowadniał. Dodatkowo na jego podest był zapraszany przedstawiciel organizacji propagującej nietolerancję wyznaniową i narodowościową. Tak więc dość skutecznie pokazywał jaka to jest ta jego racja.

ciekawe

czyzby anarchisci zaczeli popierac panstwo i jego przymusowe usługi?

Anarchiści, w

Anarchiści, w przeważającej większości, są zwolennikami istnienia usług publicznych, takich jak powszechna służba zdrowia, czy transport zbiorowy. Chcieliby jednak odebrać kontrolę nad tymi instytucjami z rąk niewybieralnej biurokracji państwowej.

Żadnym natomiast rozwiązaniem nie jest przekazanie kontroli nad usługami tego rodzaju totalitarnym korporacjom lub likwidacja ich całkowita, jakby to chciał JKM, zresztą zamordysta jak każdy prawak. Wcale bowiem nie chce likwidacji państwa, czy rozproszenia władzy, ale skupienia jej w rękach bogatych, korporacji i ewentualnie króla, który by zarządzał armią, sądami i policją.

Nie chce zlikwidować

Nie chce zlikwidować państwa bo nie może. Kapitalizm wolnorynkowy działa jedynie w militarystycznych dyktaturach, silnych państwach stworzonych do ochrony własności burżuazji.

No to wlozylismy kij w

No to wlozylismy kij w elektorat JKM ktory objawia sie glownie w internecie, trzeba bedzie wlaczyc dodatkowe antyspamy.

Fikki-Mikki chyba stworzył

Fikki-Mikki chyba stworzył armię botów, która spamuje cały internet korzystając z różnych wariacji słów: "lewacy", "ty socjalisto", "gdzie nie ma kapitalizmu, tam nie ma życia", "kto nie głosuje na JKM ten popiera agentów Bandy Czworga", itp :-D. W sumie żeby napisać takiego bota nie trzeba specjalnie się wysilać, intelektualnie nie przerasta to możliwości mojego peceta.

Fanatyczni zwolennicy JKM

To wytwory wirtualnej rzeczywistości gimnazjaliści,licealiści, studenci w wielu wypadkach pierwsza praca, zetknięcie się z pracodawcą powoduje że ludzie zaczynają się śmiać ze swojego zauroczenia wodzem JKM

..ani elektoratu Mikiego. A

..ani elektoratu Mikiego.
A oto i sam rzeczony w pracy:

http://i51.tinypic.com/y0z0g.gif

Dobrze, Xavier, tu się

Dobrze, Xavier, tu się zgadzamy, powiedz mi jednak, co przeciętny człowiek zakuma z happeningu grupy? Że jedna grupa oszołomów nakrzyczała na jednego oszołoma. Dzałanie efektowne, nie efektywne.

Rnegade - w razie niebezpieczeństwa rozwinięcia się dyskusji, nalezy zaostrzyć cenzurę?

nic nie mam do normalnej

nic nie mam do normalnej dyskusji, tylko jedyne co potrafia ludzie z onr nop knp itp to wyzywanie od lewaków, brudasów i ćpunów. do tego jak dodadza te swoje brednie o białej polsce, rasistowskie, chore poglądy myszki miki to szczerze mówiąc wolę pogadać sam ze sobą.

nie, po prostu rozmowy z

nie, po prostu rozmowy z oszolomami ktorzy wciaz operuja tymi samymi sloganami - o cenzurze, czerwonych anarchistach, wspieraniu panstwa przez anarchistow, wolnym rynku itd itp - odbyly sie tutaj juz tyle razy ze Xavier to moglby wydac kilkuset stronicowe kompendium pod tytulem "dyskusje z chorymi na kapitalizm"

Anarchiści

nie popierają chorych liberalnych ultrasów którzy są zwolennikami elitaryzmu, wykluczenia społecznego, rasizmu

Na filmiku można zauważyć

Na filmiku można zauważyć przechadzającego się "poganina" ze "swasto-celtykiem" na swym zacnone etitlanym stroju. :)

Dlaczego dopiero teraz się

Dlaczego dopiero teraz się o tym dowiaduję? Z chęcią oprotestowałbym tego zjeba. Zawsze jedna osoba więcej :)

NEOFASZYSTA NA LISTACH PPP!!!

Wielbiciel Hitlera i Trzeciej Rzeszy, słynny ze zdjęcia z ręką wyciągniętą w faszystowskim pozdrowieniu, propagator narodowego socjalizmu i rasizmu, wróg liberalizmu i marksizmu. Oto „jedynka” na liście Polskiej Partii Pracy-Sierpień 80. Partii, która twierdzi, że jest „jedyną prawdziwą lewicą w Polsce”.

Mateusz Piskorski jedynką na liście PPP w okręgu podwarszawskim!
http://zenonmowi.bloog.pl/id,330318312,title,NEOFASZYSTA-NA-LISTACH-PPP-...

zer0

Zniesienie niewolnictwa było zamachem na święte prawo własności? Błędne postrzeganie państwowej służby zdrowia jaki instytucji do zatrudniania urzędników? Elektorat JKM to gimnazjaliści i licealiści? Rzeczywiście, komentujący wykazują się niebywałą zdolnością "rozumienia". Z wszystkich argumentów został gwizdek.
Przyklejanie KNP do ONR i NOP ma się tak, jak np. przyklejanie No Logo do jakiejś komunistycznej bojówki. Baran spacerujący z "swasto-celtykiem" jest gorszy od baran spacerującego z czerwoną gwiazdą? Z tego happeningu szary człowiek wyciągnął tylko jeden wniosek - No Logo popiera państwową służbę zdrowia. Gratuluję sprytu i porażającej siły argumentów - pardon - tzn. gwizdka.

Dawno doszedłem do

Dawno doszedłem do wniosku,że JKM to powinien się leczyć albo przynajmniej wycofać z życia publicznego...np.po swych pamiętnych wypowiedziach nt.niepełnosprawnych,do których sam poniekąd należy wskutek starczego demencjum.Żałosny przypadek komedianta,który przestał być komiczny...Kończ waść wstydu (dalszego sobie) oszczędź...Nie wiem czy jest sens takie akcje robić,bo to nadawanie mu rozgłosu,podejmowanie,de facto,dialogu,a taki nie ze wszystkimi warto podejmować...

"Nie wiem czy jest sens

"Nie wiem czy jest sens takie akcje robić,bo to nadawanie mu rozgłosu,podejmowanie,de facto,dialogu,a taki nie ze wszystkimi warto podejmować..."
zgadzam się, to samo można powiedzieć o blokadzie 11 listopada, ta nagonka to tylko nadawanie im rozgłosu, i jeszcze większa ich mobilizacja...

trans trzyma 2 feministki

trans trzyma 2 feministki szkoda ze jak zwykle wysyłacie kobiety na swoje akcje hahahahahah

Co to znaczy "wysyłać

Co to znaczy "wysyłać kobiety na swoje akcje" i po czym wnosisz, że to feministki (abstrahując od faktu, że feministki to po prostu inteligentne kobiety najczęściej :>). To, że wy macie tam samych kolesi, którzy wieszają sobie na ścianach plakaty z CKM i na nie kropią kropidłem, nie znaczy że inni też tak mają. Po prostu są penis-kluby wzajemnej adoracji i adoracji myszki mikki, są też organizacje lewicowe, w których kobiet się nie wysyła ani do kuchni, ani do garów, ani do akcji, tylko same decydują, gdzie chcą pójść. Najwidoczniej jest to dla takich jak ty nie pojęte :D Współczucia!

When we can't dream any longer we die.
Emma Goldman

"Feministki to po prostu

"Feministki to po prostu inteligentne kobiety". Ja znam inteligentne kobiety,także ze środowiska @,dystansujące się od feminizmu jako ideologii i ruchu gubiącego się w paradoksach,wewnętrznych sprzecznościach i uciekającego od poważnych problemów ku raczej wydumanym...Dla równowagi dodam,że znam też inteligentne feministki,choć na pewnych tematach tak zafiksowane,że niezdolne do udzielenia rzeczowej odpowiedzi na pytania kogoś niepodzielającego ich specyficznej wizji na 100%. Cóż feminizm to wiara,a z wiarą się nie dyskutuje... Z resztą Twego postu w sumie zgadzam się...

Tak naprawdę to znam

Tak naprawdę to znam nieliczne zajebiste feministki o świetnym poczuciu humoru świadczącym o ich inteligencji oraz o samej inteligencji, którą przewyższają niejednego palanta plującego w mikrofon podczas lewicowych kanapowych nasiadówek (piękna dwuznaczność). Ale o tym cicho sza, wróg słucha! Takie same zdanie mam o anarchistach.
Tylko, że to offtop.

When we can't dream any longer we die.
Emma Goldman

A ja znam cyklistów którzy

A ja znam cyklistów którzy oprócz ostrego koła, kart wsadzonych w szprychy, i kurierskiego plecaka obszytego słusznymi naszywami nie mają nic fajnego w sobie - wręcz przeciwnie, nie odbiegają mentalnie od zwykłych dresideł, tyle że na ta pierwszą golfinę III po dzwonie z reichu są zbyt słabi by zarobić. I co powiesz? Pretensje do feministek, że zafiksowane. Ja się im wcale nie dziwię że są zafiksowane. Jak bym był kobietą w tym społeczeństwie, to bym pewnie nie tylko zafiksował, ale sfiksował do szcżętu.

Oczywista oczywistość

"...są też organizacje lewicowe, w których kobiet się nie wysyła ani do kuchni, ani do garów, ani do akcji, tylko same decydują, gdzie chcą pójść" - tak, a Polska Zjednoczona Partia Robotnicza reprezentowała interesy robotników :D
Buahahahahaha!

a co reprezentujesz ty, poza

a co reprezentujesz ty, poza głupotą i ignorancją rzecz jasna?

To reprezentuje

To reprezentuje aktywista:)

LOL !!kwintesencja

LOL !!

kwintesencja aktywizmu koorwiniarzy :)

Człeniu, poczytaj sobie

Człeniu, poczytaj sobie może żarciki na kwejku, bo najwidoczniej to, co tutaj czytasz cię przerasta.

When we can't dream any longer we die.
Emma Goldman

Rozczarowanie

W sumie racja. Kwejka sobie raczej odpuszcze, znam lepsze strony z żarcikami, ale rzeczywiście to co tutaj czytam mnie przerasta.
Powodzenia!

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.